whatsapp

FABRİKAMIZ

Yemek Fabrikamız

MUTFAĞIMIZ

Hizmet kalitesini arttırmak daha sağlıklı yemek üretimi yapmak amacıyla mutfağımızın yenilenmesi, sağlıklı koşulların oluşturulması temel adımımızdı.

Yemek Fabrikamız
Yemek Fabrikamız
Yemek Fabrikamız
Yemek Fabrikamız
Yemek Fabrikamız
Yemek Fabrikamız
Yemek Fabrikamız
Yemek Fabrikamız

Yemek fabrikamız;

Bu adım, en iyi üretimi planlarken, yatırımlar yaptığımız her gün nasıl daha iyiye gidebilir diyerek üzerinde çalıştığımız binamızla başladı.

Bulaşık yıkama makineleriyle yüksek derecelerde yıkanan bulaşıklarda hijyeni sağladık.
Güzel yemek yapmak önemli bir unsur olmasına karşın, onu koruyabilecek kapları sağlamak da bir o kadar önemlidir. Havalandırma sistemleri, yemeklerin hızlı soğutulması, hızlı pişirme üniteleri ile geleceğin tesislerine bir adım daha yaklaştık.

Personel eğitimlerini verdik, kalite yolculuğumuzdaki onların payına düşen kısmı ve bizi markalaştıracak çalışmalarını daha bilinçli yapmalarına yardımcı olmak adına çalışmalarda bulunduk.
Ayrıca bulunduğumuz konum (Levent) tüm şehir içi merkezlere yakın olmasından dolayı taşıma ve sevkiyatı kolaylaştırmamıza yardımcı oldu.

Bu işlemleri bitirdiğimizde yemek tesisimiz örnek bir yapı oluşturdu.
Bunların yanında diğer Catering ve Organizasyon hizmet sektörümüz, aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bu kısımda özel günlerinizde, açılışlarınızda, taziye, mezuniyet, davet ve partilerinizde yanınızda olmak ve sizi en iyi şekilde temsil etmek adına Doğuş Catering olarak yemek fabrikamız, yemek üretim hizmetlerimiz ve zengin menü seçeneklerimiz ile daima hizmete hazırız.